آشنایی با مجموعه ماشینهای اداری کپی ریست

این مرکز با ربع قرن تجربه در زمینه خرید فروش و خدمات پس از فروش ماشینهای اداری و ملزومات و مواد مصرفی در استان البرز در دسترس همشهریان عزیز بوده و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کپی ریست بر آن شدیم تا آسودگی خاطر را برای تمام هموطنان عزیز فراهم کنیم و این اطمینان رو حاصل کنیم که هم از نظر قیمت و هم از نظر خدمات تجربه ای متفاوت را برای شما رغم خواهیم زد خدمات این مرکز شامل موارد زیر می باشد:

تعمیرات تخصصی ماشینهای اداری
 

کلیه ماشینهای اداری از قبیل فتوکپی – پرینتر – فکس – اسکنر – پول شمار – کاغذ خرد کن – ماشین حساب و… در این مرکز بصورت کاملا تخصصی و زیر نظر کارشناسان ارشد ماشینهای اداری انجام میپذیرد و کلیه خدمات ارائه شد در خصوص تعمیرات شامل ضمانت میباشد .

 

شارژ انواع کارتریج لیزری و جوهرافشان(تانک)

خدمات شارژ ارائه شده در این مرکز شامل کارتریج های لیزری و جوهر افشان میباشد که بصورت کاملا اصولی و استاندارد صورت میپذیرد پس از تست نهایی با تجهیزات مستقر در مرکز با بهترین کیفیت چاپ تقدیم همشهریان عزیز خواهد شد در صورت نیاز امکان ارسال با پیک و دریافت از طریق پیک در این مرکز فراهم میباشد .

روشهای ارسال

پست پیشتاز

در این روش هزینه پستی در هنگام خرید محاسبه و از خریدار پرداخت خواد کرد . خریدار هیچ هزینه ثانویه ای در هنگام تحویل کالا متحمل نخواهد شد سرویس پست پیشتاز در سراسر کشور در دسترس میباشد .

تیپاکس (پس کرایه )

این روش حمل بصورت پس کرایه میباشد و مشتری در زمان خرید از وب سایت فقط هزینه محصول را پرداخته و هزینه ارسال و بسته بندی در محل مشتری و در زمان تحویل کالا با نرخ مصوب تیپاکس دریافت خواهد شد این سرویس در سراسر کشور فعال میباشد.

پیک موتوری ( پس کرایه )

این روش مختص برخی مناطق استان البرز  ( کرج و حومه ) می باشد و در صورت انتخاب این گزینه خریدار فقط هزینه کالا و مالیات مربوط به آن را پرداخت و مرسوله بعد از هماهنگی فروشگاه با خریدار در اسرع وقت توسط ناوگان اسنپ ارسال خواهد شد لازم به ذکر است خریدار موظف است برای تحویل به موقع مرسوله اقدام نماید و هرگونه هزینه جانبی بدلیل تاخیر در تحویل کالا بر عهده خریدار خواهد بود . ( خریدار موظف است سلامت فیزیکی کالا را در هنگام تحویل بررسی نماید )

روشهای پرداخت

 درگاه زرین پال

در حال حاظر تنها روش پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال میباشد که در بستری اینم برای شما مشتریان عزیز فراهم میباشد .